http://www.gothic.phx.pl

:: Konferencja z teamem VainHearts
Wiadomość dodana przez: Macrentofeth (2009-10-16 22:22:45)

Dnia 17 października 2009 roku o godzinie 19:00 na oficjalnym kanale IRC naszego wortalu odbędzie się konferencja z teamem VainHearts, który tworzy modyfikację do Gothic II Noc Kruka pod tytułem GerranHeart.

  Modyfikacja rozgrywa się na wyspie GerranHeart (model pobrany z worldofgothic.de), a fabuła jest luźno powiązana z historią przedstawioną w sadze Gothic. W modzie nie będziemy mogli być magikiem - nasz bohater od zawsze szkolił się na wojownika.

  Ciemna noc, bezkresny ocean... Medvih, jak zwykle stał oparty o barierki i wpatrywał się w wody... Zapowiadał się spokojny rejs, jednakże przeznaczenie chciało inaczej...
  Nagle zza osłony ciemności wyłoniła się jakaś postać. Początkowo przerażony kapitan szybko poznał, że to jeden z członków jego załogi. Przyjaciel stanął obok niego i rzekł:
  - Wody są spokojne. Za 6 dni dobijemy do portu na Myrthanie...
  - Tak... Wszystko wygląda dobrze, ale... - odparł Medvih
  - "Ale..."?
  - Ale wyczuwam coś... Niedługo coś się stanie...
  - Sam widzisz, że nic się nie dzieje. Idź połóż się spać, bo od zmęczenia zaczynasz gadać głupoty...
  - Hmm... Może masz rację...
  Medvih, zgodnie ze wskazówkami przyjaciela, poszedł do swego miejsca, gdzie mógł się spokojnie położyć. Całą noc młody kapitan wiercił się, miał koszmary, jednakże nic nie potrafiło pokazać tego, co się niedługo stanie...


Powyższe informacje pochodzą z oficjalnej strony projektu.


Kanał #gothic znajduje się w sieci POLNet. Aby się z nim połączyć można użyć apletu Java lub zewnętrznego programu. Więcej na temat IRC tutaj. Przebywając na kanale należy przestrzegać zasad netykiety.

Konferencja będzie bardzo ciekawa. Na tym spotkaniu team VainHearts ma ogłosić niepublikowane informacje, są również szanse na zaprezentowanie kilku materiałów multimedialnych. Jeżeli chcesz zadać pytania modderom z teamu VainHearts to właśnie masz okazję! Możesz także być "obserwatorem" - nie musisz zadawać pytań. Gorąco zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w konferencji, szczególnie tych, którzy chcą zadać pytania - natychmiast uzyskacie odpowiedź.

Zapraszamy!

» Oficjalna strona teamu VainHearts
» Aplet Java (wymagana obsługa Java przez przeglądarkę)
» Pomoc - więcej o IRC - łączenie z pomocą zewnętrznego programu
» Netykieta - jak się zachowywać na kanale
adres tej wiadomości: http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=1462