Strefy
Gothic Site
Gothic
Gothic 2
Gothic 2: Noc Kruka
Gothic 3
ArcaniA: Gothic 4
Galeria
Gothic Site
» Strona główna
» Redakcja
» Rekomenduj nas
» Banery
» Kontakt

» Toplista Gothic
Suplementy
» Forum
» Wideoteka
» Chat - Gothic
» #gothic
» Głos Khorinis
» Piranha Bytes
» Spellbound
» Wywiady
» Encyklopedia
» Archivum Gothicus
Fanklub
Święte Przymierze
» O fanklubie
» Zakony
» Rangi
» Pojedynki ŚP
» Badania świata Gothic
» Wojny Bogów
» Archiwum konkursów
Dołącz do nas w sieci
Follow GothicSitePHX on Twitter
    Znajdujesz się w wortalu będącym książnicą gier cRPG z serii Gothic. Biblioteka spisanej wiedzy o uniwersum świata Gothic została podzielona na Strefy, które reprezentują odpowiednie kategorie. Każdy dział zawiera obszerne informacje poruszające określoną tematykę. Jako nawigacja po Strefach służy szczytowe menu oraz dopełniające je odnośniki w bocznym menu. Zapraszamy także na Forum Gothic, gdzie każdy może dołączyć się do dyskusji odbywających się w tysiącach wątków, zasięgnąć pomocy w przejściu gry, jak również komuś jej udzielić.


Rok Phoeniksa | 27.12.2005
Z dzisiejszym dniem kończy się pierwszy rok działalności Wortalu Phoenix. Pisząc o Wortalu mamy na myśli „wortal w jego pełnym kształcie”. Phoenix zaczął bowiem tak naprawdę działać od wiosny 2004 roku. W okolicach czerwca w Internecie pojawił się nasz „teaser – site” – witryna zapowiadająca pojawienie się Strony Głównej. Przez następne miesiące postępował proces tej strony tworzenia, który skończył się w październiku. Ostatecznie strona główna miała swoją premierę 27 grudnia 2004 roku, czyli dokładnie 365 dni temu. Właśnie ten dzień można uważać za rozpoczęcie działalności Wortalu jako całości – był to początek funkcjonowania Phoeniksa. [Zainteresowanych odsyłamy do pierwszego newsa, napisanego dzień przed premierą, a opublikowanego właśnie 27 grudnia.].

Przez cały ten rok sporo pracowaliśmy, aby pozyskać nowych czytelników i zaspokajać informacyjne potrzeby dotychczasowych. Wygląda na to, że udaje nam się ten cel osiągać, co bardzo nas cieszy. Wyrazem tego mogą być mocno pnące w górę statystyki odwiedzalności Wortalu. Kiedy zaczynaliśmy działalność, na przełomie grudnia i stycznia, odnotowywaliśmy niecałe 12 tysięcy wizyt dziennie i nieco ponad 300 tysięcy unikalnych odwiedzin w miesiącu. Tymczasem prognozy jeśli chodzi o grudzień wskazują, iż uda nam się w tym miesiącu przekroczyć magiczną barierę 20 tysięcy wizyt dziennie oraz ok. 450.000 unikalnych IP. Są to dla nas wyniki bardzo motywujące, dające nam jeszcze więcej energii do dalszego rozwoju naszego ognistego portalu.

Poza rozwijaniem zaplecza materiałów i newsów o grach fantastycznych udaje się nam osiągać cele wyznaczone w innych dziedzinach. Wciąż dążymy do poszerzania zakresu tematycznego Wortalu (widocznym tego objawem jest przyłączenie do Phoeniksa serwisu Arcanum World, kolejne zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości). Aktywnie rozpoczęliśmy także działalność w zakresie patronatu medialnego, obejmując nim ambitne rodzime projekty i szeroko otwierając drzwi kolejnym, które są zainteresowane współpracą w tym zakresie. Rozpoczęliśmy także współpracę z największym polskim magazynem o grach komputerowych. Przy tym powoli rozbudowujemy bazę techniczną, starając się zwiększać jakość użytkowania portalu także pod tym względem.

Mamy jeszcze sporo do zrobienia. Zdarzały nam się także problemy, zarówno techniczne, jak i merytoryczne. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie chowamy głów w piasek. Przez nie zdobywamy doświadczenia, by coraz skuteczniej realizować nasze zadania.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam - zarówno tym, którzy udzielają się na naszych forach dyskusyjnych, jak i tym, którzy po prostu odwiedzają nasz wortal - za wsparcie. To przede wszystkim dla Was i dzięki Wam Phoenix istnieje i się rozwija. Mocno wierzymy, że spotkamy się znowu, w jeszcze większym gronie, na drugich urodzinach Wortalu.

- Redakcja Wortalu Phoenix

Dodał: Advocate Skomentuj [10]
Gothic Multiplayer

Zagraj za darmo w Gothic 2 z innymi fanami!
Gothic Multiplayer

Wspólne polowanie na trolla, pojedynki, pokonywanie niebezpieczeństw w świecie Gothic już możliwe!

Download
NOWE PLIKI:
» ArcaniA: Gothic 4 - Patch 1.02 (oficjalny crack)
» Gothic 3: Zmierzch Bogów - Edycja Rozszerzona (patch 2.0)
» Gothic 3 - Quest Pack 4 + CM 2.2 (wersja polska)
» ArcaniA: Gothic 4 - Mod Pack PL
» ArcaniA: Gothic 4 - LocFix PL
» Gothic 3 - Community Patch 1.74 INT


Sonda
Chcesz, aby Nordic Games rozwijało markę Gothic?

Tak, trzeba dać im szansę, czekam na efekty
Nie, nieważne, że to już inna, nowa firma - tak czy siak wara od tej serii


[poprzednie sondy]
Phoenix
» Strona Główna
» ADOM
» Fallout
» Arcanum
» Disciples
» The Witcher
» Icewind Dale
» Imperium Diablo
» The Elder Scrolls
» Neverwinter Nights
» Planescape: Torment
Partnerzy

Risen
Mass Effect 3
Dragon Age 2
Wiedźmin

Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
© 2002-2008 Gothic Site. Partnerzy: rpg, skyrim, call of duty. jPortal