Strefy
Gothic Site
Gothic
Gothic 2
Gothic 2: Noc Kruka
Gothic 3
ArcaniA: Gothic 4
Galeria
Gothic Site
» Strona główna
» Redakcja
» Rekomenduj nas
» Banery
» Kontakt

» Toplista Gothic
Suplementy
» Forum
» Wideoteka
» Chat - Gothic
» #gothic
» Głos Khorinis
» Piranha Bytes
» Spellbound
» Wywiady
» Encyklopedia
» Archivum Gothicus
Fanklub
Święte Przymierze
» O fanklubie
» Zakony
» Rangi
» Pojedynki ŚP
» Badania świata Gothic
» Wojny Bogów
» Archiwum konkursów
Dołącz do nas w sieci
Follow GothicSitePHX on Twitter
    Znajdujesz się w wortalu będącym książnicą gier cRPG z serii Gothic. Biblioteka spisanej wiedzy o uniwersum świata Gothic została podzielona na Strefy, które reprezentują odpowiednie kategorie. Każdy dział zawiera obszerne informacje poruszające określoną tematykę. Jako nawigacja po Strefach służy szczytowe menu oraz dopełniające je odnośniki w bocznym menu. Zapraszamy także na Forum Gothic, gdzie każdy może dołączyć się do dyskusji odbywających się w tysiącach wątków, zasięgnąć pomocy w przejściu gry, jak również komuś jej udzielić.


Wywiad z Piranhia Bytes | 25.12.2004
Na World of Gothic opublikowano świąteczny wywiad z Piranha Bytes. Szczęśliwie dla fanów nie posługujących się językiem niemieckim pojawił się artykuł całkowicie przełożony na angielski. Główny wątek wywiadu skupiony oczywiście wokół Gothic III, możemy dowiedzieć się co nieco o przebiegu procesu rozwoju GIII (również ze zdjęć przedstawiających Piranhie w trakcie pracy). Odpowiedzi na pytania poruszają także temat społeczności Gothica, nie tylko niemieckiej. Na koniec udostępniono interesujący artwork człowieka północy:


Wybrałem najciekawsze informacje, pełną wersję znajdziecie tutaj.


WoG: Kiedyś Mike Hoge nazwał Gothica trylogią. Jednakże, w wiadomości na forum napisał, że wyspy południowe prawdopodobnie nie ukażą się w GIII. Czy w przyszłości będziemy mogli odwiedzić te wyspy?
Mike: Mamy kilka pomysłów na przedstawienie wysp południowych. Jednak teraz nie możemy powiedzieć czy i kiedy zostaną zrealizowane.

KaiRo: Kontynent oczywiście nie będzie mniejszy od wyspy Khorinis. Będzie posiadał dobrze znany klimat Gothica, ale wprowadzimy też różne świeże koncepcje.

WoG: Czy będzie możliwość tworzenia modów do Gothic III? Przy obecnym stanie rozwoju, czy w ogóle zastanawiacie się nad wydaniem narzędzi modderskich?
KaiRo: To nie zostało jeszcze ustalone. Zasadniczą kwestią jest jak dostępne będą nasze narzędzia modderskie i jak dużo dodatkowej pracy byłoby potrzebnej, by modderzy byli w stanie dokonać zadawalających rezultatów. Myślę, że coś będzie, lecz aktualnie nie mogę niczego obiecać.

KaiRo: Ostatnio zacząłem komponować i są już pierwsze kawałki muzyki. Plany współpracy z orkiestrą stały się w międzyczasie bardziej konkretne. Jednak jeszcze nie zapadła wyraźna decyzja. Będę pracował wspólnie z innymi artystami, aby nadać muzyce unikalny i wyróżniający ją charakter.

WoG: Jaki wpływ będzie miał engine fizyki na grę? Może mógłbyś podać nam kilka przykładów? Na przykład, czy strzała podąży poprawną fizycznie parabolą? Czy engine fizyki wpływa na grywalność?
Mike: W Half Life 2, fizyka jest integralną częścią rozgrywki. W Gothic III nie posuniemy się tak daleko. Fizyka zostanie użyta w wielu aspektach, by stworzyć żywy i prawdziwy świat. Łucznictwo jest jednym przykładem. Ale nie będzie trzeba przesuwać beczek, żeby wykonać pewne zadania w grze.

» Wywiad @ World of Gothic
Dodał: Advocate Skomentuj [32]
Gothic Multiplayer

Zagraj za darmo w Gothic 2 z innymi fanami!
Gothic Multiplayer

Wspólne polowanie na trolla, pojedynki, pokonywanie niebezpieczeństw w świecie Gothic już możliwe!

Download
NOWE PLIKI:
» ArcaniA: Gothic 4 - Patch 1.02 (oficjalny crack)
» Gothic 3: Zmierzch Bogów - Edycja Rozszerzona (patch 2.0)
» Gothic 3 - Quest Pack 4 + CM 2.2 (wersja polska)
» ArcaniA: Gothic 4 - Mod Pack PL
» ArcaniA: Gothic 4 - LocFix PL
» Gothic 3 - Community Patch 1.74 INT


Sonda
Chcesz, aby Nordic Games rozwijało markę Gothic?

Tak, trzeba dać im szansę, czekam na efekty
Nie, nieważne, że to już inna, nowa firma - tak czy siak wara od tej serii


[poprzednie sondy]
Phoenix
» Strona Główna
» ADOM
» Fallout
» Arcanum
» Disciples
» The Witcher
» Icewind Dale
» Imperium Diablo
» The Elder Scrolls
» Neverwinter Nights
» Planescape: Torment
Partnerzy

Risen
Mass Effect 3
Dragon Age 2
Wiedźmin

Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
© 2002-2008 Gothic Site. Partnerzy: rpg, skyrim, call of duty. jPortal